جستجو در سایت
دسترسی سریع

cgj7ycvi12 (1)

 

اسلایدر گالری تصاویر
دبیرخانه کنفرانس

 

نشانی دبیرخانه :
مشهد ، انتهای بلوار هاشمیه، نماز 3/1 ب8 و7

 

تلفن تماس : 38234627-051
ساعات تماس 14-8 همه روزه بجز ایام تعطیل

 

نکات مهم در مورد پاسخگویی به شما عزیزان:
لطفا قبل از تماس از طریق  این فرم   با ما در ارتباط باشید.
لطفا با شماره تلفن ثابت دبیرخانه ، فقط در ساعات ذکر شده تماس بگیرید.

 

Info@paydarconf.ir

پوستر همایش
Poster
اطلاعیه ها
تاریخ های مهم کنفرانس

این جعبه آخرین جعبه صفحه اصلی نیست !
شما می توانید هر تعداد جعبه که نیاز داشتید به صفحه اصلی اضافه نمایید .

اخبار سایت
روند آماده سازی و ارسال مدارک در حال انجام است

پژوهشگر گرامی روند آماده سازی و ارسال مدارک طبق برنامه زمانبندی اعلام شده (متن خبر قبلی) در حال انجام است. لطفا از هر گونه تماس در این مورد با دبیرخانه همایش خودداری نمائید.

ضمنا ساعات کاری دبیرخانه از ساعت14-8 به ساعت 20-17 تغییر یافته است.


پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما سپاسگذاریم


با نهایت احترام و سپاس
دبیرخانه همایش

1399/11/29 بیشتر بدانید ...

ارسال پستی مدارک

به استحضار کلیه نویسندگان محترم مقالات میرساند، تحویل قطعی مدارک از ساعت 17 روز 27 بهمن قابل انجام است و بتدریج در روزهای 27 و 28 و 30 بهمن ماه  ؛ کلیه مدارک و گواهی مقالات شما عزیزان تحویل شرکت محترم پست خواهد شد و به آدرس نویسندگان مسئول ارسال می شود.
(کد پستی 20 رقمی رهگیری پس از ارسال برای شما عزیزان ارسال خواهد شد)

*لازم به توضیح است ارسال مدارک بصورت پست پیشتاز انجام شده و با توجه به دوری یا نزدیکی شهر خود از مقدس مشهد، حداکثر تا 2 اسفند مدارک باید به دست شما رسیده باشد.
*
چنانچه بسته های پستی شما تا پایان روز 3 اسفند به دست شما نرسید هرچه سریعتر حداکثر تا تاریخ 5 اسفند با دبیرخانه همایش در ساعات اداری تماس بگیرید.
(به تماس هایی که پس از 5 اسفند 99 در خصوص عدم دریافت مدارک با دبیرخانه همایش گرفته شود ترتیب اثر داده نـخواهد شد.)

*لطفا اخبار وبسایت همایش را تا تاریخ 5 اسفند ماه دنبال کنید.

1399/11/26 بیشتر بدانید ...

سومین همایش بین المللی ایده های نوین در معماری، شهرسازی، جغرافیا و محیط زیست پایدار در تاریخ 25 بهمن ماه 1399 در مشهد و با شرایط فراگیری بیماری کرونا و ممنوعیت های حاصل از آن که توسط استانداری خراسان به کلیه همایشها و فراخوان های عمومی رسیده بود،  با حضور تعدادی از نخبگان و اساتید و داوران بصورت محدود و با دستورالعمل های بهداشتی برگزار گردید. از 3 مقاله برتر که قبلا به اطلاع نویسندگان آنان رسیده بود بصورت مجازی قدردانی شد و از دبیرخانه همایش خواسته شد که طبق اعلان قبلی در صورت امکان به نشریات اپن اکسس مورد مکاتبه دبیر محترم علمی معرفی شوند. همچنین طی سخنرانی دبیر محترم علمی همایش خط مشی سومین دوره همایش که در آینده ای نزدیک و پس از ممنوعیت های حاصل ازبیماری کرونا پیش رو خواهد بود ، با هدف معماری ، شهرسازی ، جغرافیا و محیط زیست پایدار مبتنی بر ارزشهای زمین پاک مشخص گردید. لذا از هم اکنون برنامه ریزی های لازم برای چهارمین دوره این همایش در مجموعه سالن همایش خواجه نصیرالدین طوسی در فضایی بزرگتر و در آینده ای نزدیک در حال انجام است که پس از طی مقدمات لازم در یک فراخوان عمومی و اطلاع رسانی از طریق ایمیل و فضای مجازی به اطلاع کلیه پژوهشگران عزیز و ارجمند خواهد رسید.
دبیراجرائی همایش

1399/11/26 بیشتر بدانید ...

آخرین مهلت

*** آخرین مهلت ارسال مقالات ساعت 24  امروز 25 بهمن 1399 خواهد بود.

*** آخرین زمان واریز هزینه و قطعی نمودن ثبت نام برای کاربرانی که قبل از 25 بهمن مقالات خود را ارسال کرده اند ساعت 24  امروز 25 بهمن 1399 می باشد و برای کسانی که امروز 25 بهمن مقاله خود را ارسال می کنند ، ساعت 24 روز 26 بهمن خواهد بود.

*** گواهی ها از طریق پست و به تدریج در روزهای 26-27 و 28 بهمن ارسال خواهد شد.

1399/11/24 بیشتر بدانید ...


آخرین مهلت واریز هزینه ها و تکمیل ثبت نام 25 بهمن ماه 99 میباشد.لذا باتوجه به ترافیک بالای سایت در روز پایانی از پژوهشگرانی که مقاله آنها پذیرفته شده است خواهشمندیم هرچه سریعتر نسبت به پرداخت آنلاین و قطعی نمودن ثبت نام خود اقدام نمایند. عدم تکمیل ثبت نام به منزله انصراف از همایش می باشد.
برای واریز هزینه ها وارد پنل کاربری خود شده و سپس گزینه ثبت خدمات را انتخاب کنید و پس از انتخاب خدمات هزینه را پرداخت کنید.


با تشکر
دبیرخانه همایش

1399/11/15 بیشتر بدانید ...

 

با توجه به تمدید نشدن تاریخ های مهم ارسال مقالات و تکمیل ثبت نام و همچنین برگزاری همایش در تاریخ مقرر لذا از شما عزیزان درخواست میگردد که هرچه سریعتر مقالات خود را با محورهایی در زمینه معماری،شهرسازی،جغرافیا و محیط زیست از طریق ثبت نام و گزینه  "ارسال مقاله" به دبیرخانه همایش ارسال نمائید و همچنین پژوهشگران محترمی که مقالات آنها مورد تایید داوران قرار گرفته است با استفاده از منوی "ثبت خدمات" در پنل کاربری خود نسبت به تکمیل و قطعی نمودن ثبت نام خود اقدام نمایند.

چنانچه هر سوالی در زمینه ارسال مقالات و فرایند ارسال و داوری و دریافت گواهی و غیره دارید میتوانید با شماره دبیرخانه همایش  (05138234627) در ساعت 8 الی 14 همه روزه بجز ایام تعطیل تماس حاصل فرمائید.


با تشکر
دبیرخانه همایش

1399/11/15 بیشتر بدانید ...

تمدید شد

ضمن عرض سلام و خسته نباشید و ذکر خداقوت بابت ارسال مقالات علمی ، پربار و ارزشمند که قریب به نود درصد آنها نیز از نگارش مطلوب و پیش فرض همایش تبعیت کرده ، بدینوسیله تمدید زمان برگزاری همایش را به اطلاع شما عزیزان میرسانم.
با توجه به جلسه مورخ 28 دی 99 شورای راهبردی همایش و با توجه به استقبال خوب شما پژوهشگران ارجمند و ارسال مقالات پر بار و ارزشمند و بنابر اختلالات اخیر شبکه اینترنت در کشور در برخی نقاط کشور که باعث شد چندین روز روند دریافت و داوری مقالات با مشکل مواجه شود ، لذا تصمیم گرفته شد که زمان برگزاری همایش از سه شنبه 30 دی به شنبه 25 بهمن ماه و آخرین مهلت ارسال مقالات و تکمیل ثبت نام 23 بهمن ماه باشد. لذا از شما پژوهشگران گرامی خواهشمندیم تا قبل از ساعت 24 روز 23 بهمن ماه مقالات ارزشمند خود را پس از ثبت نام از طریق پنل کاربری و گزینه "ارسال مقاله" به دبیرخانه همایش ارسال نمایند.

با نهایت احترام
دبیر اجرائی همایش

 

1399/10/30 بیشتر بدانید ...

مزایای شرکت در کنفرانس به شرح زیر است:

1-نمایه شدن تمامی مقالات پذیرفته شده در پایگاه مرجع دانش ایران (سیویلیکا) طبق مجوز و تفاهم نامه بعمل آمده.
2-امکان شرکت در پنل های همایش برای شرکت کنندگان حضوری.
3-چاپ 3 مقاله برتر همایش به انتخاب داوران در نشریات بین المللی و اپن اکسس.
4-صدور و دریافت گواهی موقت در صورت پذیرش مقاله (به صورت آنلاین می توانید گواهی موقت خود را دریافت کنید.)
5- تخفیف در هزینه برای ارسال بیش از 1 مقاله پذیرفته شده.
6- دریافت گواهی نامه نهایی دارای هولوگرام اختصاصی به همراه یک نسخه الکترونیک (CD) از مجموعه مقالات برتر همایش که حداکثر 3 روز پس از روز همایش با پست پیشتاز به آدرس نویسنده مسئول ارسال می شود.

 

 

 

1399/10/17 بیشتر بدانید ...

به اطلاع کلیه شرکت کنندگان و نویسندگان محترم مقالات می رساند، طبق توافق نامه فی مابین دبیرخانه کنفرانس و شبکه مترجمین اشراق، کلیه شرکت کنندگان و ثبت نام کنندگان این کنفرانس می توانند با ارائه کد تخفیف، از تخفیف ۱۵ درصدی برای ترجمه مقالات و کتب خود به ۳۷ زبان زنده دنیا بهره مند شوند. 

1399/10/16 بیشتر بدانید ...

بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در مورد اهمیت تحقیق و پژوهش

 - علم و تحقیق کلید قطعی پیشرفت کشور است.
- تحقیق علمی فقط به معنای فراگیری و تقلید نیست، تحقیق ضد تقلید است.
- پیشرفت کشور نیازمند حرکت علمی بسیار قوی است.
- تولید علم و تحقیقات، حیات آینده کشور است.
- برای خدمت رسانی بهتر به مردم، کارهای دقیق پژوهشی لازم است.
-عنصر تحقیق و پژوهش در همه جا به صورت یک اصل در مجموعه کارها باید مورد توجه قرار گیرد.
-اگر ژرف یابی و پژوهش نباشد; نتیجه اش یک جا ایستادن، در جا زدن و با دنیای پیرامون خود به تدریج بیگانه تر شدن است.
برای دیدن ادامه ادامه مطلب روی گزینه "بیشتر بدانید" کلیک کنید.

1399/10/16 بیشتر بدانید ...

انتشار کلیه مقالات کنفرانس در سایت سیویلیکا

 

به اطلاع پژوهشگران عزیز میرساند که بر اساس تفاهم نامه منعقد شده فی ما بین پایگاه سیویلیکا (مرکز همایشهای معتبر علمی ایران) و دبیرخانه کنفرانس؛ تمامی مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس در سایت سیویلیکا نمایه خواهد شد.

 

تعهدات سیویلیکا

1- نمایه سازی مقالات همایش پس از دریافت مقالات از دبیرخانه همایش واختصاص کد یکتای  COIبه هر مقاله همایش

2- انتشار خبر فراخوان مقالات همایش در سیویلیکا

3- ارسال ایمیل فراخوان و اطلاع رسانی همایش به کلیه اعضای سیویلیکا (در قالب خبر نامه ماهانه سایت)

4- درج در تقویم کنفرانسهای تخصصی کشور (کنفرانسهای ایران)

5- انتشار اخبار همایش در پایگاه بانک اطلاعاتی گردهمایی های ایران (www.symposia.ir)

6- انتشار فراخوان همایش در پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور (www.CallForPapers.ir)

7-پوشش کامل اخبار دبیرخانه کنفرانس در پایگاه خبری کنفرانسها (www.Akhbarelmi.ir)

8- ارائه کارت عضویت رایگان بانک مقالات کنفرانسهای کشور برای استفاده داوران کنفرانس

 

1399/10/08 بیشتر بدانید ...

 

 احتراما به منظور استفاده از طیف وسیعی از نخبگان و پژوشگران و به جهت بررسی علمی دقیق مقالات ارسالی به کنفرانس، بکارگیری 3 داور مرتبط با موضوع برای هر مقاله از سوی شورای سیاستگذاری تصویب و به دبیرخانه کنفرانس ابلاغ شده است.
لذا از کلیه اساتید و پژوهشگران دارای مدرک دکتری تخصصی PhD و کارشناسی ارشد و دارای سوابق درخشان علمی و پژوهشی که مایل به همکاری هستند دعوت می شود تا در "سامانه داوران" ثبت نام کرده و رزمه خود را ارسال نمایند. 

1399/10/08 بیشتر بدانید ...

 

پژوهشگران محترم حتما نکات ذیل را با دقت مطالعه و در صورت مغایرت اطلاعات، نسبت به رفع آن اقدام کنید:

 

۱. از صحت اطلاعات شخصی هنگام ثبت نام اطمینان پیدا کنید؛ ادرس پستی، کد پستی، نام گیرنده و شماره تماس بصورت دقیق و خوانا درج گردد.

۲. جهت ارسال مقاله؛ ابتدا می بایست فرمت مقاله رو دانلود کرده و مقاله خود را بر اساس فرمت سایت، تنظیم و ارسال کنید. برای راهنمایی بیشتر می توانید به منو "راهنمای ثبت نام و ارسال مقالات" مراجعه کنید.

۳. نتیجه داوری مقاله شما بین ۳ تا ۵ روز مشخص می شود. در صورت تقاضای داوری زودهنگام، درخواست خود را از طریق فرم تماس با ما برای ما ارسال کنید.

۴. پژوهشگران محترمی که مقاله ایشان مورد پذیرش نهایی قرار گرفته است، در صورت نیاز به گواهی موقت می توانند از پنل شخصی خود اقدام نمایید.

۵. جهت تکمیل فرایند ثبت نام، بایستی پس از پذیرش مقاله نسبت به صدور فاکتور و پرداخت وجه ثبت نام اقدام نمایید. لازم بذکر است امکان پرداخت الکترونیکی از سایت همایش وجود دارد . در صورت پرداخت از سایر روش ها، می بایست اطلاعات فیش پرداختی را در پنل خود ثبت کنید.

 

1399/10/08 بیشتر بدانید ...

 

توسعه و پیشرفت بشریت در گرو تولید علم ، کشف و انتشار دانش است، گاه این خلق دانش در حوزه انسانی و گاه در حوزه فناوری می‌باشد، آنچه واضح است این است که دنیای امروز، دنیای تبادل اندیشه‌ها و خلق ایده‌های نوینی است که موجب پیشرفت دانش بشری در عرصه های مختلف علم و فناوری می باشد. در این راستا آنچه مهم به نظر می‌رسد، ایجاد بستری مناسب در جهت بروز ظرفیت های موجود و تشکیل ظرفیت‌های جدید است. از این روی رویدادهای علمی و تخصصی گوناگون، علاوه بر ایجاد زمینه تحقق این مسائل، می‌توانند موقعیتی مناسب برای ایجاد هم‌فکری و تبادل دیدگاه‌ها محسوب گردند.
دبیرخانه سومین همایش بین المللی ایده های نوین در معماری، شهرسازی، جغرافیا و محیط زیست پایدار، مفتخر است تا در راستای  توسعه و انتشار دستاوردهای نوین در حوزه معماری، شهرسازی، جغرافیا و محیط زیست میزبان پژوهشگران پیشرو باشد.
از این رو وبسایت این کنفرانس پذیرای مقالات علمی اساتید و دانشجویان محترم در حوزه های یاد شده می باشد. پژوهشگران محترم می توانند با دانلود فرمت ارائه مقالات در منوی اصلی سایت مقالات خود را در چهارچوب خواسته شده از سوی کمیته علمی همایش قرار داده و با استفاده از سامانه کاربری برای دبیرخانه همایش ارسال نمایند.

دبیر علمی کنفرانس

 

1399/10/08 بیشتر بدانید ...

  امروز : سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰
  شمارش معکوس تا برگزاری همایش
  ثانیه
  دقیقه
  ساعت
  روز

  برگزار کنندگان همایش
  حامیان علمی
  دانشگاه آزاد
  دانشگاه شهید بهشتی
  دانشگاه پیام نور
  دانشگاه تهران
  همایش مدیریت
  مرکز تحقیقات
  کنفرانس آلرت
  سیویلیکا
  محیط زیست
  کنفرانس یاب
  باهمابیش
  فراخوان های علمی و پژوهشی
  سما
  سیناپرس
  آسان ژورنال
  حامیان مالی
  حامیان همایش