پاسخ به سوالات پژوهشگران محترم
1401/02/28

پیرو تماس های مکرر پژوهشگران محترم با دبیرخانه همایش ، موارد زیر را مطالعه نمایید:


1- اصل گواهی شرکت کنندگان حضوری در روز همایش به آنان تحویل خواهد شد.

2- اصل گواهی شرکت کنندگان غیر حضوری حداکثر تا تاریخ 21 مردادماه از طریق پست پیشتاز به آدرس نویسنده مسئول ارسال خواهد شد. لذا نشانی خود را برسی و از صحت و دقیق بودن نشانی اطمینان حاصل نمائید.

3- هیچ تفاوتی بین گواهی شرکت کنندگان حضوری و غیر حضوری نخواهد بود.

4- امکان دریافت گواهی موقت پس از پرداخت هزینه شرکت در همایش از طریق ورود به پنل کاربری و مراجعه به قسمت "ویرایش و وضعیت داوری مقالات" وجود دارد.

5- اصل گواهی به همراه CD مجموعه مقالات همایش ارسال خواهد شد و دارای مهر و امضای دبیر علمی، دبیر اجرائی و دارای هولوگرام و کد اصالت مقاله می باشد.

6- بنابر تفاهمنامه فی مابین دبیرخانه همایش و پایگاه اطلاعات علمی ایران (سیویلیکا)،  ارسال مقالات به سیویلیکا 3 روز پس از برگزاری همایش انجام خواهد شد و نمایه شدن مقالات در سیویلیکا بین 1 هفته تا 5 هفته زمان می برد.

7- با توجه به تماسهای مکرر از سوی پژوهشگران مبنی بر تمدید زمان همایش، چنانچه تصمیمی مبنی بر تمدید زمان برگزاری همایش از سوی شورای راهبردی به دبیرخانه همایش واصل شود، به دلیل نیاز اکثر پژوهشگران محترم به دریافت اصل گواهی پذیرش، تمام مقالاتی که تا تاریخ 19مرداد به دبیرخانه همایش ارسال شوند در تاریخ 21 مرداد ماه گواهی خود را دریافت خواهند کرد.

8- تمدید زمان همایش قبل از تاریخ درج شده امکان پذیر است اما هنوز تصمیمی برای تمدید زمان همایش به دبیرخانه ابلاغ نشده است.

9- تمامی شرکت کنندگان عزیز از تخفیف 20 درصدی برای ششمین دوره همایش برخوردار خواهند شد که در آغاز دور بعدی ضمن اطلاع رسانی شروع ششم دوره همایش، این کد تخفیف برای آنان پیامک خواهد شد. (شرکت کنندگان دوره قبلی ضمن دریافت کد تخفیف هم اکنون در حال استفاده از آن هستند.)

- با توجه مشغله کاری کاربران دبیرخانه لطفا موارد و پیگیری های خود را ابتدا از طریق واتس اپ  شماره 09354676004 انجام دهید.


پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما سپاسگذاریم.
دبیرخانه همایش