دبیرخانه کنفرانس

نشانی دبیرخانه :

بلوار فکوری، بین فکوری 17 و 19، ساختمان پزشکان فکوری
پلاک 26، واحد5 ، دبیرخانه دائمی همایش

تلفن تماس : 38234735-051
ساعات تماس 14:00-08:00 همه روزه بجز ایام تعطیل

پاسخگویی از طریق تماس تلفنی و پیامک در همه ساعات:
09354676004

نکات مهم در مورد پاسخگویی به شما عزیزان:
لطفا با شماره تلفن ثابت دبیرخانه ، فقط در ساعات ذکر شده تماس بگیرید.

Info@paydarconf.ir

برگزاری کنفرانس در موعد مقرر ، زمان دریافت گواهی ها و نمایه سازی مقالات
برگزاری کنفرانس در موعد مقرر ، زمان دریافت گواهی ها و نمایه سازی مقالات

 هشتمین همایش بین المللی ایده های نوین در معماری، شهرسازی، جغرافیا و محیط زیست پایدار در ساعت 8 صبح روز 1 شهریورماه 1402 در شهر مشهد در محل مرکز همایشهای فردوسی (سالن 2)  با حضور تعدادی از اساتید، پژوهشگران و علاقمندان به حوزه های معماری، شهرسازی، جغرافیا و محیط زیست برگزار گردید. 

این کنفرانس با حضور اساتید و سخنرانانی از کشورهای ایران (بصورت حضوری) و چند تن از اساتید خارجی (بصورت ویدئو کنفرانس) برگزار گردید و پژوهشگران محترم علاوه بر حضور در این سخنرانی ها، مقالات خود را در کارگروه های مربوط به هریک از محورهای کنفرانس بصورت سخنرانی ارائه دادند و شرکت کنندگان در این کارگروهها علاوه بر تبادل نظر با اساتید و سخنرانان هر کارگروه، سوالات خود را از سخنرانان هر دستاورد پژوهشی پرسیده و متعاقبا پاسخ خود را در قالب توضیحات سخنران و داوران پذیرنده آن مقاله دریافت کردند. همچنین در پایان این کنفرانس علاوه بر سخنرانی دبیر علمی خط مشی نهمین دوره این گردهمایی علمی مشخص شد. در این راستا با توجه به ظرفیت های موجود انسانی و تکنولوژیک کشور و همچنین اهمیت و ضرورت نگاه ویژه این کنفرانس به مرتفع سازی معضلات و مشکلات زیست محیطی  و مبحث انرژی در حوزه محورهای کنفرانس، نهمین دوره این همایش به کاربرد این علوم (معماری، شهرسازی، جغرافیا و محیط زیست) در پیشبرد اهداف کمک به توسعه پایدار در رفع موانع و مشکلات کشورهای در حال توسعه اعلام شد. همچنین مقرر گردید که با توجه به پیشرفتهای کشورهای شرقی مانند چین و هند در این علوم، از متخصصین و اساتید این کشورها دعوت بعمل آید.

در ادامه مدعویین و شرکت کنندگان، از مقالات ارائه شده بصورت پوستر در راهروی مجموعه بازدید کردند و به تبادل نظر با پژوهشگران و صاحبان این آثار پرداختند. در پایان مدارک شرکت کنندگان حضوری نیز به آنان تحویل گردید و مقرر شد برای تمامی شرکت کنندگان حضوری و غیر حضوری این دوره از کنفرانس، در دور بعدی (نهمین دوره)  20 درصد تخفیف در هزینه ارائه مقالات علمی در نظر گرفته شود.

- گواهی فارسی و لاتین شرکت کنندگان غیر حضوری و شرکت کنندگان حضوری غایب در همایش (در صورت پرداخت بموقع هزینه ها) حداکثر تا روز چهارشنبه 8 شهریور 1402 به نماینده شرکت محترم پست تحویل و کد رهگیری پستی این عزیزان حداکثر تا روز پنجشنبه 9 شهریورماه در قالب یک فایل PDF جهت دانلود بر روی وبسایت همایش قرار خواهد گرفت. همچنین کلیه مقالات پذیرفته شده که گواهی آنان نیز صادر شده باشد طبق تفاهمنامه بین دبیرخانه دائمی کنفرانس با پایگاه انتشار و اطلاع رسانی اسناد علمی ایران (سیویلیکا) در تاریخ پنجشنبه 9 شهریور 1402 به این پایگاه ارسال خواهد شد. نمایه سازی مقالات در این پایگاه باتوجه به تعداد همایش های در حال برگزاری در کشور ، حداقل 10 و حداکثر 30 روز بطول خواهد انجامید. لذا در این بازه زمانی از تماس با دبیرخانه همایش و کارشناسان آن در این خصوص خودداری نمائید.

با نهایت احترام و سپاس - دبیرخانه  هشتمین همایش بین المللی ایده های نوین در معماری، شهرسازی، جغرافیا و محیط زیست پایدار


شنبه 20 خرداد 1402 (3 ماه قبل )