دبیرخانه کنفرانس

نشانی دبیرخانه :

مشهد - بلوار نماز، نماز 15، رادان 17، پلاک 7، واحد4

تلفن تماس : 38234735-051
ساعات تماس 13:00-08:00 همه روزه بجز ایام تعطیل

پاسخگویی از طریق تماس تلفنی و پیامک:
09354676004

نکات مهم در مورد پاسخگویی به شما عزیزان:
لطفا با شماره تلفن ثابت دبیرخانه ، فقط در ساعات ذکر شده تماس بگیرید.

Info@paydarconf.ir

اطلاعیه برگزاری و زمان ارسال گواهی های باقی منده
اطلاعیه برگزاری و زمان ارسال گواهی های باقی منده

 ششمین همایش بین المللی ایده های نوین در معماری، شهرسازی، جغرافیا و محیط زیست پایدار در ساعت 8 صبح روز 18 دی 1401 در شهر مشهد در محل مرکز همایشهای فردوسی با حضور تعداد زیادی از اساتید، پژوهشگران و علاقمندان به حوزه های معماری، شهرسازی، جغرافیا و محیط زیست برگزار گردید.

این کنفرانس با حضور اساتید و سخنرانانی از کشورهای ایران (بصورت حضوری) ترکیه (بصورت ویدئو کنفرانس) برگزار گردید و پژوهشگران محترم علاوه بر حضور در این سخنرانی ها، مقالات خود را در کارگروه های مربوط به هریک از محورهای کنفرانس بصورت سخنرانی ارائه دادند و شرکت کنندگان در این کارگروهها علاوه بر تبادل نظر با اساتید و سخنرانان هر کارگروه، سوالات خود را از سخنرانان هر دستاورد پژوهشی پرسیده و متعاقبا جوابهای خود را در قالب توضیحات سخنران و داوران پذیرنده آن مقاله دریافت کردند. همچنین در پایان این کنفرانس علاوه بر سخنرانی دبیر علمی خط مشی هفتمین دوره این گردهمایی علمی مشخص شد. در این راستا با توجه به ظرفیت های موجود انسانی و تکنولوژیک کشور و همچنین اهمیت و ضرورت نگاه این کنفرانس به مشکلات جوامع درحوزه انرژی، هفتمین  دوره این همایش به کاربرد این علوم (معماری،شهرسازی،عمران،جغرافیا و محیط زیست) در پیشبرد اهداف توسعه شهری پایدار کشورهای در حال توسعه اعلام شد. همچنین مقرر گردید که با توجه به پیشرفتهای کشورهایی مانند ایتالیا و اتریش در این علوم، از متخصصین و اساتید این کشورها دعوت بعمل آید.

در ادامه مدعویین و شرکت کنندگان، از مقالات ارائه شده بصورت پوستر در راهروی مجموعه بازدید کردند و به تبادل نظر با پژوهشگران و صاحبان این آثار پرداختند. در پایان مدارک شرکت کنندگان حضوری نیز به آنان تحویل گردید و مقرر شد برای تمامی شرکت کنندگان حضوری و غیر حضوری این دوره از کنفرانس، در دور بعدی (هفتمین دوره)  20 درصد تخفیف در هزینه ارائه مقالات در نظر گرفته شود.

 

- مدارک و مستندات فارسی و لاتین شرکت کنندگان غیر حضوری همایش (در صورت پرداخت بموقع هزینه ها) چهارشنبه و پنجشنبه 21 و 22 دی به نماینده شرکت محترم پست تحویل و کد رهگیری پستی این عزیزان در قالب یک فایل PDF جهت دانلود بر روی وبسایت همایش قرار خواهد گرفت. همچنین کلیه مقالات پذیرفته شده که گواهی آنان نیز صادر شده باشد طبق تفاهمنامه بین دبیرخانه دائمی کنفرانس با پایگاه انتشار و اطلاع رسانی اسناد علمی ایران (سیویلیکا) در تاریخ 24 دی به این پایگاه ارسال خواهد شد. نمایه سازی مقالات در این سایت باتوجه به تعداد کنفرانسهای معتبر در حال برگزاری در کشور ، حداقل 14 و حداکثر 30 روز بطول خواهد انجامید. لذا در این بازه زمانی از تماس با دبیرخانه همایش و کارشناسان آن در این خصوص خودداری نمائید.

با نهایت احترام و سپاس
 ششمین همایش بین المللی ایده های نوین در معماری، شهرسازی، جغرافیا و محیط زیست پایدار


سه شنبه 20 دی 1401 (7 ماه قبل)